Jeśli prowadzisz biznes, który wykorzystuje marketing internetowy, z pewnością zastanawiasz się czy reklama na Facebooku jest skuteczna. Jeśli chcesz znać odpowiedź na to pytanie – odpowiem na bazie swojego doświadczenia: tak, ale skuteczność i zwrot z inwestycji mocno zależy od branży.

Czytaj artykuł →

Z każdym rokiem liczba sklepów internetowych w Polsce rośnie. W połowie września 2021 r. w KRS zarejestrowanych było w sumie 51 tys. sklepów internetowych – o ponad 6,3 tys., czyli niemal 14 proc., więcej niż na koniec roku 2020. 1 1. https://www.dlahandlu.pl/e-commerce/wiadomosci/w-polsce-dziala-juz-51-tys-e-sklepow-wiekszosc-ma-problemy-finansowe,102065.html ×

Czytaj artykuł →

Blogi w Internecie powstają jak grzyby po deszczu. Zgodnie z danymi agencji Nvisage Digital na najbardziej popularnej platformie WordPress stoi aż 455 milionów blogów na całym świecie.

Co więcej, łącznie na tych wszystkich blogach co sekundę publikowanych jest aż 27 nowych postów. 2 2. https://www.envisagedigital.co.uk/wordpress-market-share/ × To bardzo dużo.

Zatem jak pisać bloga, aby inni chcieli go czytać?

jak pisać bloga
Czytaj artykuł →

O digital marketingu mówi się z każdym rokiem coraz więcej. Wraz z szybkością cyfryzacji coraz większej ilości dziedzin życia, rośnie również popularność digital marketingu lub tłumacząc na polski – marketingu cyfrowego.

Czytaj artykuł →

Rynek sprzedaży internetowej rośnie dwucyfrowo w Polsce z roku na rok. Stąd też pomysł założenia własnego sklepu internetowego przechodzi przez głowę niejednej osobie. Najczęściej największym wyzwaniem jest odpowiedź na pytanie – co sprzedawać w Internecie w 2021 i 2022 roku, kiedy produktów jest miliony i nie wiemy od czego zacząć?

Czytaj artykuł →

Rok 2020 jest wyjątkowy głównie ze względu na to, że nigdy wcześniej w historii żadne wydarzenie nie przyspieszyło tak bardzo cyfryzacji firm jak pandemia koronawirusa. Podczas lockdownu takie elementy jak strona internetowa czy platforma e-commerce stały się koniecznością, aby prowadzić firmę. Na znaczeniu zyskuje coraz bardziej marketing internetowy. Zatem jak uczyć się marketingu internetowego?

Czytaj artykuł →

Zaplanowane tworzenie treści w celach marketingowych (lub inaczej mówiąc “content marketing”) powinno być być kluczowym elementem skutecznej strategii marketingu internetowego.

Czytaj artykuł →

Podobał Ci się artykuł?

Zapisz się do mojego newslettera i otrzymaj 45 praktycznych wskazówek jak zwiększyć sprzedaż w Internecie! Będę mógł Ci wysyłać informacje o nowych artykułach na blogu i nie tylko.

Potrzebujesz pomocy w marketingu?

Dołącz do bezpłatnej grupy na Facebooku.