Michał Flisiuk 1

Cześć!
Nazywam się Michał i od przeszło 10 lat działam w branży marketingu internetowego oraz e-commerce (sprzedaż w internecie).

Z zamiłowania zarówno do pisania jak i marketingu powstał ten blog – miejsce, gdzie chcę inspirować i edukować innych do tworzenia coraz lepszych strategii marketingowych, które przynoszą wymierne rezultaty. Początki mojej historii z blogowaniem sięgają 2010 roku, kiedy to założyłem i przez 7 lat konsekwentnie prowadziłem bloga o motywacji.

Z czasem jednak zgłębiając coraz szersze obszary związane z marketingiem internetowym oraz e-commerce, zafascynowałem się tym obszarem i zapał ten nie gaśnie do dziś.

Przez ostatnie 3 lata kiedy przestałem pisać bloga czułem wewnętrzną, twórczą pustkę, którą postanowiłem wypełnić wracając do blogowania w nowym, świeżym i bardziej praktycznym wydaniu.

Tak oto 24.05.2020 po tygodniach ciężkiej pracy w pocie czoła zarówno pod kątem programistycznym (bloga zaprojektowałem w 100% samodzielnie) jak i twórczym (treści, które publikuję są w 100% autorskie) powstaje moje nowe “dziecko” – Digad – blog o e-commerce i marketingu.
Sama nazwa łączy w sobie dwa światy: digital (internet) oraz advertisement (marketing).

Internet i technologia zawsze były mi bliskie, ponieważ już w wieku 6 lat miałem dostęp do komputera, zaczynając przyjaźń z nim na długie lata (trwa do dziś!) i od wczesnych lat nastoletnich dostęp do Internetu.

Obycie z komputerem nigdy nie było dla mnie problemem, a doświadczenie w tym obszarze zdobywałem głównie będąc “osiedlowym informatykiem”, który zawsze służył pomocą. Swoją pierwszą stronę WWW stworzyłem w wieku 14 lat i na samą myśl o niej na mojej twarzy maluje się nostalgiczny, szczery uśmiech. Wyglądała okropnie i panował na niej ogromny nieład, ale była stworzona z niepohamowanej chęci posiadania własnej strony w Internecie.

I tak po dziś dzień, moja przygoda z internetem trwa w najlepsze, gdzie każdego dnia pełen ekscytacji i głowy pełnej pomysłów realizuję się w świecie marketingu oraz e-commerce.

Michał

Psst.. Interesuje Cię temat sztucznej inteligencji czy Chat GPT?

Dołącz do mojej grupy na Facebooku w której codziennie piszę o praktycznym wykorzystaniu narzędzi SI w biznesie.