Masz problemy ze zdobyciem nowych Klientów na terenie Lublina i okolic? Wiem jakie to ciężkie uczucie, kiedy zapytań od Klientów nie ma, a co miesiąc trzeba płacić ZUS i podatki. Brak nowych Klientów = brak nowych środków, a to duży stres, podirytowanie i niepewność.

Co jeśli powiedziałbym Ci, że jest łatwa metoda do tego, aby zwiększyć widoczność Twojej strony w Internecie i pozyskać nowych Klientów?

Skuteczna reklama w Google pomoże Ci pozyskać nowych Klientów na terenie Lublina, a nawet w całej Polsce.

Lublin to miasto, które ma 300 tysięcy mieszkańców. Jest to ogromny rynek do którego możesz dotrzeć ze swoimi usługami lub produktami. Ponad 92% Polaków korzysta z Internetu, co sprawia, że reklama w Internecie staje się najważniejszym kanałem dotarcia.

Jeżeli jesteś właścicielem lokalnego biznesu i chcesz dotrzeć do osób na terenie Lublina, rekomenduję zacząć od kampanii Google Ads w Lublinie.

Współpracując ze mną otrzymujesz możliwość reklamowania się w Internecie na terenie Lublina, a nawet i całej Polski. Zaproponuję Ci sprawdzone i skuteczne metody dotarcia do nowych Klientów przy wspólnie ustalonym budżecie reklamowym.

Co to jest Google Ads (Google Adwords) i jak działa?

Co sekundę Google odpytują miliony użytkowników, a większość stron wyników wyszukiwania zawiera reklamy Google płatne przez firmy. Google Ads to skuteczny sposób na prowadzenie odpowiedniego, dobrze sprofilowanego ruchu do Twojej witryny dokładnie wtedy, gdy ludzie szukają typów produktów lub usług, które oferuje Twoja firma.

W tym artykule dowiesz się, czym są kampanie Google, jak działają reklamy Google i dlaczego powinieneś uruchomić własne reklamy Google w Lublinie, aby np. wypromować swój sklep internetowy.

Google Ads to płatna platforma reklamowa online oferowana przez Google.

Pierwotnie nazywany Google Adwords, firma zajmująca się wyszukiwaniem zmieniła nazwę na Google Ads w 2018 roku.

Sposób działania pozostaje zasadniczo taki sam: gdy użytkownicy wyszukują słowo kluczowe, otrzymują wyniki swojego zapytania na stronie wyników wyszukiwarki (SERP). Wyniki te mogą zawierać płatną reklamę w Google, która była ukierunkowana na to słowo kluczowe.

Przykład reklam Google na frazę “wymiana opon Lublin” zaznaczonych kolorem niebieskim:

reklama w google lublin

Prowadzisz firmę budowlaną? Sprawdź mój najnowszy artykuł o tym jak promować firmę budowlaną.

Do kogo kierowana jest reklama internetowa Google Ads (AdWords)?

Kampanie w Google są bardzo konkretnie zdefiniowane i pozwalają bardzo precyzyjnie wybrać na jakie słowa kluczowe, w jakich dniach, o których godzinach chcemy się wyświetlać w Google.

Kierować reklamy w Google możemy nie tylko na podstawie wpisywanych fraz, wieku, płci czy miejsca zamieszkania, ale także na podstawie zachowań w internecie czy odwiedzanych stron internetowych. Tak więc możesz docierać do ludzi, którzy np. przeglądali ofertę Twojej konkurencji.

Dzięki temu:

 • będziesz mieć więcej zapytań o Twój produkt lub usługę
 • Twoi potencjalni Klienci bez problemu Cię odnajdą w internecie
 • zwiększysz sprzedaż
 • staniesz się bardziej rozpoznawalny
 • zrozumiesz lepiej swojego Klienta
 • będziesz mieć dużą widoczność w największej wyszukiwarce Google
 • dotrzesz do osób, które były na Twojej stronie, ale nie skorzystały z oferty (remarketing)

Brzmi zachęcająco?

Dlaczego warto reklamować się w Google (Adwords) Ads w Lublinie?

 1. Kampanie reklamowe Google dają wyniki dużo szybsze niż SEO (pozycjonowanie). Dzięki reklamom Google Ads w błyskawiczny sposób trafisz do Twoich Klientów na terenie Lublina, a jeśli Ci na tym zależy to również całej Polski.
 2. Otrzymasz ruch wysokiej jakości. Praktycznie większość internautów korzysta z wyszukiwarki Google i ma zaufanie do jej reklam. Są dobrze dobrane, więc jeśli szukasz np. Fryzjera w Lublinie to zobaczysz reklamę fryzjerów w Lublinie, a nie np. mechaników samochodowych.
 3. Elastyczność i kontrola. Reklamy w Google Lublin możesz zacząć już od 100zł miesięcznie i możesz je zatrzymać w każdej chwili, jeśli nie będziesz zadowolony z efektów.
 4. Ogromne możliwości analityczne. Każde kliknięcie w reklamę Google jest precyzyjnie śledzone i dzięki temu wiemy, które kliknięcie, w jakim czasie doprowadziło do pożądanego efektów np. telefon do Twojej firmy.

Najlepszy efekt osiągniesz działając zarówno działania SEO jak i kampanie w Google Ads jednocześnie.

Co to jest seo?

Kampania lokalna Google Ads Lublin

Kampanie lokalne to konkretne reklamy w Google, które mają na celu skierowanie potencjalnych klientów do odwiedzenia lokalnych sklepów w celu zakupu rzeczy na podstawie podanych informacji. Pomagają one promować lokalne sklepy i ułatwiają klientom znalezienie potrzebnych rzeczy w pobliskich sklepach we wszystkich właściwościach Google z określonym budżetem.

Kwadratowe pinezki na mapie Google to reklama lokalna Lublin.

kampania lokalna lublin

Kampania remarketingowa w Lublinie

Remarketing (czasami nazywany retargetingiem) to płatna taktyka marketingowa pozwalająca na wyświetlanie reklam w Internecie osobom, które wcześniej odwiedziły witrynę internetową.

Za pomocą remarketingu udaje się osiągnąć piorunujący efekt w głowie potencjalnego nabywcy: “wow, jaka ta firma jest duża skoro jej reklamy wyświetlają mi się wszędzie!.

Pozwala to zaistnieć w głowie potencjalnego Klienta i skłonić go do skorzystania z naszych usług.

remarketing google ads

Oferuję kampanie Google Ads, a w tym:
– kampanie w wyszukiwarce Lublin
– kampanie w sieci reklamowej Google Lublin
– remarketing Lublin
– kampanie w YouTube Lublin
– kampanie Discovery Lublin
– kampanie produktowe Lublin

Dlaczego warto współpracować ze mną?

Michał Flisiuk 1
 • 10 lat doświadczenia w kampaniach Google Ads
 • ponad 30 obsłużonych kont reklamowych w różnych branżach
 • nastawienie na wynik: zależy mi na tym, byś zarabiał i sprzedawał więcej!
 • darmowy audyt dotychczasowych działań
 • szerokie spojrzenie:
  • poprawię Ci stronę internetową,
  • ustawię kampanię i ją zoptymalizuję, aby Twoje kampanie odnosiły sukces
  • doradzę w zakresie rozwijania biznesu w Internecie
  • dodam analitykę internetową i stworzę odpowiednie raporty,
 • ogromna wiedza: narzędzie Google Ads i Google Analytics znam od 2012 roku.
 • szerokie kompetencje miękkie jak i twarde
 • szczera i otwarta relacja: transparentność w działaniach

Ile kosztuje prowadzenie reklamy w Internecie Lublin (Google Ads)?

Ceny zaczynają się już od 1000zł / miesięcznie.

Oferuję bezpłatny mini-audyt konta Google Ads jeszcze przed podpisaniem umowy. Po audycie otrzymasz wiążacą wycenę i ofertę.

Zainteresowany?

Napisz do mnie a otrzymasz:

 • bezpłatną konsultację, na której podpowiem jaka strategia marketingowa będzie najlepsza dla Twojego biznesu
 • propozycję słów kluczowych na które warto prowadzić kampanię
 • bezpłatny audyt dotychczasowych działań reklamowych
 • rekomendację budżetu reklamowego na działania płatne

Napisz do mnie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czym się różni Google Ads od pozycjonowania?

Pozycjonowanie polega na działaniach mających na celu poprawę widoczności strony w wynikach bezpłatnych Google. Kampanie Google Ads dotyczą tylko reklam (górna i dolna część wyników wyszukiwań). Najskuteczniejsze działania marketingowe obejmują zarówno pracę nad wynikami wyszukiwania płatnymi i bezpłatnymi.

Czy jest możliwe, aby konkurencja wyklikała reklamy z kampanii?

Może zdarzyć się taka sytuacja, nie mniej jednak Google Ads ma swój system odfiltrowania nieprawidłowych kliknięć. Jeśli system zobaczy, że kliknięcie jest nieprawidłowe – nie naliczy za to opłaty.

Jaką kampanię powinienem wybrać?

Wszystko zależy od naszego biznesu. Najskuteczniejsze są kampanie w wyszukiwarce, połączone z remarketingiem oraz dodatkową widocznością w sieci reklamowej. Współpracując ze mną otrzymasz ode mnie konkretną i rekomendowaną strategię reklamową, która przyniesie najlepszy efekt.

Ile wydam na Google ads?

Przed rozpoczęciem współpracy oszacuję dla Ciebie koszty kampanii i zarekomenduję budżet reklamowy. Nie musisz od razu wydawać dużych kwot – możemy zacząć od mniejszych kwot np. 500zł i wraz ze wzrostem sprzedaży podnosić budżet na kampanie Google Ads.

Sprawdź reklamę w Internecie i kampanie Google Ads w innych miastach:

Reklama w Internecie Białystok / Kampanie Google Ads Siedlce / Reklama w Internecie Częstochowa / Reklama w Internecie Gdynia / Reklama w Internecie Katowice

Masz pytania? Skontaktuj się

E-mail: [email protected]
Telefon: 791 416 903