Rynek sprzedaży internetowej rośnie dwucyfrowo w Polsce z roku na rok. Stąd też pomysł założenia własnego sklepu internetowego przechodzi przez głowę niejednej osobie. Najczęściej największym wyzwaniem jest odpowiedź na pytanie – co sprzedawać w Internecie w 2021 i 2022 roku, kiedy produktów jest miliony i nie wiemy od czego zacząć?

Dlatego napisałem dla Was artykuł, w którym poznacie 76 pomysłów co można sprzedawać w Internecie już dziś!

Co sprzedawać w Internecie w 2021 i 2022?
ELEKTRONIKA

co sprzedawac w internecie elektronika

Elektronika to studnia bez dna. Na rynek nieustannie wychodzą nowe smartfony, komputery i gadżety. Pomimo tego, że rynek wydaje się być nasycony, konkurencja wysoka a marże niskie uważam, że ilość elektroniki, którą będziemy się otaczać będzie tylko rosnąć. Rozwijający się Internet of Things (IOT), powstające coraz liczniej urządzenia do monitoringu zdrowia czy też wszelkiej maści urządzenia “smart”. Warto skorzystać z tego trendu i zacząć je sprzedawać w Internecie.

Czy jesteś gotów na wyższy poziom w marketingu swojego biznesu? 🌟

Potrzebujesz pomocy w marketingu? Napisz do mnie a otrzymasz:

 • bezpłatną telefoniczną konsultację, na której podpowiem jaka strategia marketingowa będzie najlepsza dla Twojego biznesu
 • propozycję słów kluczowych na które warto się pozycjonować
 • krótki audyt dotychczasowych działań reklamowych
 • rekomendację budżetu reklamowego na działania płatne (jeśli zajdzie taka potrzeba)

  Sprawdź, co mówią inni o moich konsultacjach:

 • Dzięki konsultacji zrozumiałam, co muszę poprawić w swoim biznesie, aby przyciągnąć więcej klientów online. Nie mogę się doczekać efektów!” – Anna K., branża budowlana
 • Nie sądziłam, że bezpłatna konsultacja może dostarczyć tak dużo wartości. Zyskałam jasną ścieżkę do rozwoju mojego biznesu online.” – Piotr L., właściciel warsztatu samochodowego.
 • Byłem sceptyczny, ale już po pierwszych minutach rozmowy wiedziałem, że trafiłem w dobre ręce. Polecam.” – Marek J., właściciel firmy budowlanej

Odbieram konsultację

1. Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth

Coraz mniej telefonów ma gniazdo mini-jack do obsługi słuchawek przewodowych. Dołączane przejściówki przez producentów są niewygodne w użyciu.

Liczące się firmy takie jak Apple, Samsung, Xiaomi czy Huawei od kilku lat promują słuchawki bezprzewodowe. Trend ten nieustannie rośnie i będzie rósł.

Sprzedaż słuchawek bezprzewodowych wzrasta bardzo silnie w okresie świąt Bożego Narodzenia. Sądzę, że dziś powoli do ludzi dociera myśl, że bez bezprzewodowych słuchawek będzie się coraz trudniej obejść.

Google trends słuchawki bezprzewodowe

2. Głośniki bezprzewodowe (Bluetooth)

Analogiczna sytuacja do słuchawek. Wraz z popularyzacją serwisów streamingowych muzykę takich jak YouTube czy Spotify, rośnie zainteresowanie urządzeniami odtwarzającymi muzykę takimi jak głośniki czy wcześniej wspomniane słuchawki.

Branża bezprzewodowych urządzeń ma rosnąć około 18,6% rocznie (!!!) do 134,80 mld USD do 2025 roku globalnie (źródło). Ich sprzedaż również rośnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

glosnik bezprzewodowy trend

3.Drony i akcesoria do nich.

czym handlowac w internecie drony

Drony z kamerą robią się coraz bardziej przystępne cenowo. Drony są przemysłem wartym 5 bilionów dolarów globalnie i oczekuje się, że branża ta będzie rosła.[fn id=”JOZPol2″]

W Polsce cały rynek jest wart 3 mld zł. Ciekawym pomysłem może być sprzedaż akcesoriów takich jak dodatkowe śmigła, baterie, pokrowce czy karty pamięci.

4. Oświetlenie LED

czym handlowac w internecie oswietlenie led 1

Oczekuje się, że do 2022 r. rynek LED będzie rósł o 13% rocznie i osiągnie poziom 55B USD. Wraz z postępującym trendem oszczędności energii rynek ten będzie dynamicznie rósł.

Sprzedając w internecie ten asortyment możesz wykazać się kreatywnością – np. stworzyć fantastyczną stronę z treścią wokół aranżacji wnętrz prezentując rozwiązania związane z oświetleniem.

Pomyśl o wykorzystaniu LED w rożnych pomieszczeniach – biuro, sypialnia, pokój dziecka, kuchnia.

5. Klimatyzatory / klimatyzacja

co sprzedawac w internecie klimatyzacja

Klimat w naszym kraju ulega zmianie. Zimy są coraz łagodniejsze, a lata coraz gorętsze. Jeśli dołożymy do tego stosunkowo małe nasycenie rynku klimatyzatorów (mało osób je posiada) oraz rosnącą zamożność Polaków to otrzymamy świetny pomysł na biznes.

Przewiduje się, że w latach 2019 – 2024 z całej branży HVAC (ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja) to segment klimatyzacji będzie rósł najszybciej.[fn id=”rwTRol2″]

6. Elektronika podróżna

Polacy coraz chętniej podróżują, zarówno samochodem jak i samolotem. Pomyśl o elektronice, która przydaje się w podróży lub umila czas.

Powerbanki, przenośne konsole do gier, ładowarki, kable, czytniki ebooków.

7. Akcesoria do smartfonów

Biznes, który nigdy się nie skończy. Każdego roku, dla każdego nowego smartfona, wydawane są akcesoria.

Pomyśl o obudowach, foliach ochronnych na ekran, dodatkach do aparatu, uchwytach do telefonu i mini-statywach.

8. Smartwatche / opaski fitness

czym handlowac w internecie fitness opaski

Inteligentne zegarki oraz opaski coraz częściej zastępują tradycyjne zegarki. Wzrost świadomości w zakresie utrzymania dobrej kondycji i zdrowia oraz monitorowania aktywności fizycznej znacznie przyspiesza popyt na rynku.

Dla wszelkiej maści “fitness trackerów” przewiduje średni wzrost roczny na poziomie 20,1% w latach 2019-2024.  [fn id=”VzYVol2″]Całkiem nieźle!

9. Hulajnogi elektryczne

czym handlowac w internecie fitness hulajnogi elektryczne

Przyszłość rynku hulajnóg elektrycznych zapowiada się obiecująco. Oczekuje się, że do 2025 r. rynek skuterów elektrycznych osiągnie 22,1 mld dolarów, a średni skumulowany wzrost roczny wyniesie 6,5% w latach 2020-2025 globalnie.

Głównymi czynnikami napędzającymi ten rynek jest rosnąca świadomość konsumentów w zakresie transportu przyjaznego dla środowiska oraz zmieniające się przepisy dotyczące ochrony środowiska (np. zakaz wjazdu aut do centrów miast)

10. Rowery elektryczne

co sprzedawac w internecie rowery elektryczne

Kolejnym dynamicznie rosnącym środkiem transportu są rowery z napędem elektrycznym. Przewiduje się, że w latach 2018 – 2025 rynek rowerów elektrycznych będzie rósł +9,01% rocznie, osiągając wartość 38,6 mld USD w 2025 roku z szacowanych 21,1 mld USD w 2018 roku.

Rowery elektryczne zajmują tyle samo miejsca co rowery tradycyjne. Korzystanie z e-rowerów może zmniejszyć liczbę samochodów w miastach. Zajmują one minimalną część drogi i zmniejszają korki. Na całym świecie wiele państw zmaga się z wyzwaniem ograniczenia ilości samochodów w miastach, a e-rowery mogą w tym bardzo pomóc.


Hej! To nie jedyny wpis na blogu.

Jeśli chcesz sprzedawać w Internecie, koniecznie przeczytaj mój ostatni artykuł o tym dlaczego warto rozwijać działania digital marketingowe.

Co sprzedawać w Internecie w 2021 i 2022?
URODA

co sprzedawac w internecie uroda

Któż z nas nie chciałby być piękny / przystojny? Od zarania dziejów ludzie chcieli wyglądać atrakcyjnie w oczach innych i trend ten wydaje się tylko zyskiwać na znaczeniu w dobie mediów społecznościowych. Sprzedaż w internecie tego asortymentu wydaje się być dobrym pomysłem na biznes.

Nie bez znaczenia pozostaje fakt rosnącego portfela konsumentów oraz ogólny wzrost wydatków na środki higieny osobistej.

11. Przedłużanie rzęs (sztuczne rzęsy)

co sprzedawac w internecie sztuczne rzesy

Oczekuje się, że w latach 2019-2025 rynek sztucznych rzęs będzie rósł 6,0% rocznie. Rosnące wydatki na produkty kosmetyczne globalnie, wynikające z rosnącej świadomości na temat trendów w dbaniu o wygląd i szybko zmieniającej się mody, pozostaną kluczowym czynnikiem napędzającym rynek sztucznych rzęs w nadchodzących latach.

Rosnące zapotrzebowanie na niestandardowy i niepowtarzalny wygląd makijażu będzie miało również silny wpływ na wzrost rynku.

12. Usuwanie owłosienia (depilatory, kremy do depilacji)

co sprzedawac w internecie depilatory

Wielkość światowego rynku produktów do usuwania zbędnego owłosienia została wyceniona na 2,2 mld USD w 2018 roku i oczekuje się, że w latach 2019-2025 będzie rósł średnio o 5,5% rocznie. Rosnąca świadomość w zakresie pielęgnacji osobistej i zwiększanie atrakcyjności wizualnej to tylko niektóre z czynników napędzających rozwój światowego rynku.

Wzrost portfela konsumentów oraz ogólny wzrost wydatków na środki higieny osobistej przyczyniają się na globalny wzrost popytu na produkty do usuwania owłosienia.

13. Akcesoria do brody

co sprzedawac w internecie pielegnacja brody

Zarost u mężczyzn jest bardzo popularny. Oczekuje się, że w latach 2019-2025 rynek pielęgnacji brody będzie rósł w tempie ponad 7,7% rocznie. Wzrost liczby konsumentów dbających o zdrowie jest jednym z kluczowych czynników napędzających rozwój światowego rynku pielęgnacji brody. [fn id=”cbD1Ln2″]

Przewiduje się, że wzrost świadomości na temat dostępności różnych produktów do pielęgnacji brody, takich jak olejki, woski i szampony, przyczyni się do dalszego wzrostu popytu

14. Roler do masażu twarzy

co-sprzedawac-w-internecie-sztuczne-rzesy

Rolowanie twarzy to po prostu masaż twarzy za pomocą wałka do twarzy. Korzyści obejmują zmniejszenie opuchlizny, szczególnie rano, odprowadzenie nadmiaru płynów oraz ujędrnienie skóry twarzy z upływem czasu.

Zazwyczaj podczas masażu twarzy wałkami do masażu zaleca się stosowanie olejku lub serum. Olejek lub serum umożliwia gładkie przesuwanie się kamieni lub głowicy wałka po skórze twarzy.

Szacuje się, że do 2025 r. wielkość światowego rynku zabiegów pielęgnacyjnych twarzy wzrośnie do 5902 mln USD z 4727 mln USD w 2020 r. rosnąc średnio o 5,7% rocznie.[fn id=”C0y3Ln2″]

Co sprzedawać w Internecie w 2021 i 2022?
ZDROWIE / FITNESS

co sprzedawać w internecie zdrowie fitness

Konsumenci są skłonni wydawać coraz więcej na zdrowie i fitness, a aspekt zdrowotny odgrywa kluczową rolę w napędzaniu rozwoju rynku na całym świecie. Co więcej, Milleniasi są najczęstszą grupą chodzącą na siłownie niż jakiekolwiek inne pokolenie. Jak już wiesz, Millenialsi w USA już stanowią najliczniejszą grupę osób, a w Europie / Polsce nastąpi to za kilka lat. To pokazuje, że zainteresowanie zdrowiem i fitness będzie w dalszym ciągu rosnąć.

15. Zdrowa żywność – produkty organic / bio

czym handlowac w internecie zdrowa zywnosc

Wraz z bogaceniem się społeczeństwa, ludzie stają się coraz bardziej świadomi swojego zdrowia. Nieodłącznym elementem zdrowia jest odpowiednia dieta.

Szacuje się, że światowy rynek zdrowej żywności w latach 2020-2024 rynek ten średnio o 6% rocznie. [fn id=”yIwoQn2″]

Pomyśl o:

 • alternatywach dla mięsa,
 • lokalnych produktach od pobliskich rolników, którzy nie używają oprysków,
 • żywności dla osób z alergiami
 • produktach o obniżonej zawartości cukru

16. Taśma oporowe

co sprzedawać w internecie taśmy oporowe

Taśmy oporowe do ćwiczeń szybko stały się jednym z najlepiej sprzedających się produktów online, co nie powinno dziwić. Biorąc pod uwagę obowiązkowe rządowe wyłączenia siłowni na całym świecie z powodu pandemii, obserwuje się rosnący trend w zakresie domowego sprzętu do ćwiczeń.

Globalna wielkość rynku taśm oporowych została wyceniona na 712,8 mln USD w 2018 r. i przewiduje się, że w latach 2018 – 2025 będzie rosnąć 12,4% rocznie. [fn id=”Eo5tQn2″] Taśmy oporowe są stosowane w fizjoterapii w celu budowania siły mięśni oraz w rehabilitacji pacjentów. Taśmy te są dostępne w czterech głównych kategoriach oporu: lekki, średni, ciężki i bardzo ciężki. Ponadto istnieją kody kolorystyczne określające poziomy napięcia, takie jak zielony, żółty i czerwony. Konsumenci mogą wybrać najlepszą dla siebie taśmę w zależności od swojej kondycji i wytrzymałości mięśni.

Pomyśl też o ludziach, którzy ćwiczą w domu.

17. Maty do ćwiczeń / jogi

co sprzedawać w internecie maty do fitness

Obok taśm, zwróć również uwagę na maty do ćwiczeń. Zajęcia z jogi i rozciągania stają się coraz bardziej popularne, w szczególności wśród kobiet. Nie każdy chce zaczynać swoją przygodę z treningiem w domu porywając się na wymagający trening kardio.

Globalny rynek mat do jogi został wyceniony na 11,67 mld USD w 2018 r. i przewiduje się jego wzrost o 5,8% w latach 2019-2025. [fn id=”YEouQn2″]

Część osób wybierze coś łatwiejszego np. ćwiczenia rozluźniające mięśnie lub ćwiczenia na wzmocnienie kręgosłupa. Mata do ćwiczeń sprawdzi się tu idealnie. Na fali coraz większej popularności ćwiczenia w domu popyt na te produkty powinien rosnąć.

18. Termometr bezdotykowy

Z racji tego, że jednym z najczęstszych objawów koronawirusa jest gorączka, wiele osób zdecyduje się zakupić termometr bezdotykowy, aby szybko dokonać pomiaru temperatury u siebie lub innych.

19. Przenośna, elektryczna szczotka do włosów

Przenośna elektryczna szczotka do włosów stała się natychmiastową sensacją w anglojęzycznym Internecie. Jest przenośna, lekka i idealna dla wszystkich tych, którzy chcą cieszyć się masażem o każdej porze i w każdym miejscu. Wygląda tak:

czym handlowac w internecie przenosna szczotka do wlosow ionic
źródło: https://www.aliexpress.com/item/1000007272304.html

Podobno szczotka pobudza krążenie krwi, łagodzi zmęczenie, wzmacnia mózg, rozwija inteligencję i poprawia jakość snu. Doskonale nadaje się do sprzedaży w internecie wszystkim tym, którzy mają problemy z wypadaniem włosów i zawroty głowy.

20. Szczoteczki soniczne

czym handlowac w internecie szczoteczka soniczna

Prognozuje się, że światowy rynek elektrycznych szczoteczek do zębów urośnie w latach 2020-2025 o 7,8% rocznie.[fn id=”xdlxQn2″]

Na podstawie ruchu głowicy szczoteczki, rynek dzieli się na szczoteczki rotacyjne i szczoteczki soniczne. Segment szczoteczek sonicznych będzie rósł najszybciej, dzięki skutecznemu oczyszczaniu jamy ustnej w porównaniu do szczoteczek rotacyjnych.

21. Skaler soniczny (do usuwania kamienia)

Ciekawostka. Zauważyłem, że za granicą coraz częściej obok szczoteczek sonicznych w internecie sprzedaje się również przenośne urządzenia do samodzielnego usuwania kamienia.

Nie wiem jak wygląda ten rynek, ale podrzucam jaki pomysł.

22. Kółko do ćwiczeń brzucha

Na fali rosnącego trendu związanym z ćwiczeniami w domu, warto zainteresować się kółkiem do ćwiczeń mięśni brzucha. Jest to proste i tanie urządzenie, które pozwala ćwiczyć mięśnie brzucha w domowym zakresie.

Pomyśl o tych wszystkich osobach, które chcą mieć piękny i płaski brzuch!

23. Suplementy diety

co sprzedawać w internecie suplementy diety

Wielkość światowego rynku suplementów diety osiągnie 230,73 mld USD w 2027 roku. Średnio kategoria ta urośnie rocznie o 8,2% w latach 2020-2027, według nowego raportu firmy Grand View Research, Inc.

Rynek suplementów diety będzie rósł dzięki rosnącej globalnej świadomości zdrowotnej wśród konsumentów we wszystkich grupach wiekowych, w połączeniu ze znacznym wzrostem liczby powstających siłowni.

24. Stabilizator kolana

kolana

Oczekuje się, że globalna wielkość rynku stabilizatorów kolan osiągnie 1,9 mld USD do 2025 r., rosnąc przy tym o 4,25% rocznie. Stabilizatory kolan stosuje się głównie w celu niwelowania urazów podczas uprawiania sportu oraz zmniejszenia bólu z powodu stanów chorobowych takich jak zapalenie ścięgien, zapalenie kości i stawów oraz innych urazów. [fn id=”Pnmsgm2″]

Sportowcy lub wszyscy pacjenci cierpiący na zapalenie stawów i inne urazy kolana, używają stabilizatorów, aby ograniczyć ból.


Co sprzedawać w Internecie w 2021 i 2022?
BIŻUTERIA

Wraz z bogaceniem się społeczeństwa, wydatki na biżuterię będą się zwiększać. Z racji tego, że pierścionki są dostępne w coraz liczniejszych rozmiarach i wzorach, zwiększy się popyt u mężczyzn. Odkryto również wiele kamieni szlachetnych, które można zamontować w pierścionkach. To powinno przełożyć się na wzrost tej kategorii w nadchodzących latach.

25. Pierścionki zaręczynowe

czym handlowac w internecie pierscionki zareczynowe

Pierścionki zaręczynowe mają długą historię, sięgającą starożytnego Egiptu. Wieki później, 
nadal pozostają klasyczną i popularną tradycją związaną z zaręczynami i małżeństwami. Pokolenie Millenialsów (osoby urodzone po 1985r) wkrótce będzie stanowić najliczniejszą grupę osób. To daje wyraźny sygnał do wzrostu pierścionków zaręczynowych.

Kategoria pierścionków ogolnie będzie rosnąć ok 7% rocznie w latach 2020 – 2024. [fn id=”tFh3Qn2″]

Większość krajów europejskich uznało małżeństwa osób tej samej płci, co również będzie napędzać rynek pierścionków zaręczynowych.

26. Minimalistyczne zegarki

Zegarki zawsze będą dobrą niszą. Stale rośnie sprzedaż w internecie (ok 8% rok do roku) i wolumen wyszukiwania każdego roku. Miłośnicy zegarków zazwyczaj posiadają ich mnóstwo.

Sztuczka polega na tym, aby znaleźć w tej niszy niewykorzystany obszar i dać im coś nowego do dodania do swojej kolekcji.

Minimalistyczne zegarki to modny produkt, na który warto zwrócić uwagę. Minimalizm, ogólnie rzecz biorąc, to trend zyskujący na popularności.

27. Naszyjnik z pierwszą literą imienia

To tylko jeden z nielicznych pomysłów na produkt, dzięki którym ludzie mogą wyrazić siebie. Dla pokolenia Millenialsów bardzo ważny jest indywidualizm. Chcą posiadać produkty, które będą tożsame to z kim są i jakie wartości reprezentują. Stąd też taki naszyjnik może cieszyć się dużą popularnością.

Millenialsi (osoby urodzone w latach ’81-’96) w USA właśnie stało się najliczniejszą generacją, wyprzedzając starzejące się pokolenie Baby Boomers (osoby urodzone w 46′-64′)[fn id=”Q8bDFn2″].

Inne pomysły czym można handlować w Internecie w kategorii biżuteria:

 1. Bransoletki
 2. Naszyjnik z pierwszą literą imienia
 3. Naszyjnik z medalikiem
 4. Pierścionki w kształcie litery
 5. Obrączki ślubne
 6. Pierścionki do układania

Co sprzedawać w Internecie w 2021 i 2022?
PRODUKTY EKOLOGICZNE

czym handlowac w internecie produkty eko

Świadomość ekologiczna ludzi na całym świecie rośnie z roku na rok. Dlaczegoby nie spróbować podczepić się pod ten trend i nie zacząć sprzedawać w internecie produktów z tym związanych?

34. Butelki wielokrotnego użytku

czym handlowac w internecie butelki eko

Z badań Transparency Market Research (TMR) wynika, że globalny rynek butelek ekologicznych będzie rósł o 8,1% rocznie w latach 2017-2022. Rynek ten środowiska został wyceniony na 2,5 mld USD w 2017 r., a w 2022 r. ma osiągnąć wartość 3,7 mld.[fn id=”9rV5Qn2″]

Nagromadzenie odpadów z tworzyw sztucznych w wyniku wieloletniej nieuregulowanej produkcji plastikowych butelek i puszek przyniosło negatywne skutki dla środowiska. Nie ulegające biodegradacji odpady z tworzyw sztucznych spowodowały konieczność znalezienia zamiennika dla plastikowych butelek i innych przedmiotów.

Dzięki temu ekologiczne butelki zyskały popularność na całym świecie, a to dało impuls do rozwoju światowego rynku butelek ekologicznych. Co więcej, rządy na całym świecie zaangażowały się również w promocję używania butelek przyjaznych środowisku, co dodatkowo napędza popyt.

35. Kubki wielokrotnego użytku

Światowy rynek wielorazowych kubków wzrośnie znacząco w latach 2020-2028. Rosnący popyt na kawę na całym świecie i rosnące obawy związane z ochroną środowiska wynikające z jednorazowych odpadów to główne czynniki, które zgodnie z przewidywaniami będą napędzać rozwój światowego rynku kubków wielokrotnego użytku.

Coraz więcej mówi się o tym, aby ograniczyć ilość śmieci pochodzących z produktów jednorazowych. Jednorazowe kubki do kawy również należą do tej kategorii.

36. Produkty biodegradowalne

Wraz z wycofywaniem jednorazowych produktów z papierów czy plastiku, na rynku pojawia się potrzeba zastąpieniem ich innym materiałem. Jednym z najbardziej obiecujących zamienników plastiku są tworzywa biodegradowalne, które szybko się rozłożą w środowisku. Poniżej lista produktów biodegradowalnych, którymi można handlować w Internecie:

 1. Bambusowe słomki
 2. Miseczki z otrębów
 3. Biodegradowalne kubki
 4. Biodegradowalne sztuće
 5. Torba wielokrotnego użytku
 6. Drewniany grzebień

Co sprzedawać w Internecie w 2021 i 2022?
DLA PSÓW / KOTÓW

co sprzedawac w internecie akcesoria dla zwierzat

W latach 2019-2023 wielkość rynku akcesoriów dla zwierząt domowych będzie rosnąć około 7% rocznie.[fn id=”Xbi8Qn2″] Warto wykorzystać ten trend!

Wzrost liczby zwierząt domowych, rosnące wydatki na nie i rosnąca tendencja ich humanizacji będą w okresie prognozy motorem obecnego i przyszłego wzrostu rynku akcesoriów dla zwierząt domowych.

Poniżej lista 10 pomysłów co można sprzedawać w Internecie w kategorii akcesoriów zwierząt domowych:

 1. Zabawki dla psa
 2. Zabawki dla kota
 3. Miski dla psa spowalniające jedzenie
 4. Rękawice do czesania psa lub kota
 5. Specjalny kij do selfie dedykowany dla psów
 6. Elektroniczna zabawka dla kota
 7. Posłanie dla psa lub kota
 8. Dmuchany kołnierz dla psa
 9. Szczotka do czochrania kota
 10. Mata dla psa podczas podróżowania samochodem

Co sprzedawać w Internecie w sezonie letnim?

Lato, jesień czy zima to świetna okazja, aby wykorzystać te okresy komercyjnie sprzedając produkty, których potrzebuje rynek. Spróbuj wejść w buty potencjalnego konsumenta i zadaj sobie pytanie – co z dużym prawdopodobieństwem mogą chcieć kupić latem? Co będzie im potrzebne? Pomyśl o problemach jakie generuje lato i jakie produkty mogą je rozwiązać.

Poniżej lista 10 pomysłów co sprzedawać w Internecie latem jako inspiracja dla Was zupełnie za darmo:

 1. Przenośny blender
 2. Okulary przeciwsłoneczne
 3. Stroje kąpielowe
 4. Formy do kostek do lodu
 5. Ręczniki plażowe
 6. “Lazy bag”
 7. Wentylator
 8. Lodówka turystyczna
 9. Krem do opalania
 10. Spray na komary / insekty

Co sprzedawać w Internecie w sezonie zimowym?

Ostatni kwartał roku kalendarzowego to ogromna szansa do wygenerowania sprzedaży w Internecie, ze względu na liczne święta. Black Friday, Cyber Monday, Dzień darmowej dostawy, Boże Narodzenie. Pomyśl o osobach, które szukają prezentu dla innych osób i nie wiedzą co wybrać. Pomyśl o rozwiązaniu problemów, które pojawiaj się zimą (odśnieżanie auta, zmarznięte ręce, potrzeba ogrzania się np. kubkiem herbaty)

Poniżej lista 10 pomysłów co sprzedawać w Internecie zimą jako inspiracja dla Was zupełnie za darmo:

 1. Ozdoby choinkowe
 2. Zimowe kawy i herbaty
 3. Rękawiczki z obsługą smartfona
 4. Grube skarpety
 5. Skrobaczki do auta
 6. Akcesoria narciarskie / snowboardowe
 7. Ubranko na zimę dla psa lub kota
 8. Ciepłe kapcie
 9. Termos
 10. Aromatyczne świeczki

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

Jak sprzedawać skutecznie w Internecie?

Aby skutecznie sprzedawać w Internecie, niezbędna jest edukacja w tym zakresie. Trendy jak i narzędzia bardzo szybko się zmieniają. Zmienia się też konsument. Polecam Tobie przeczytać jeden z moich artykułów “Co powinieneś wiedzieć zanim zaczniesz sprzedać w Internecie?”, aby dowiedzieć się więcej.

Jak rozkręcić kanał SEO?

SEO, czyli pozycjonowanie to jeden z najczęściej polecanych kanałów pozyskiwania ruchu w Internecie. Z racji tego, że jest to praca długoterminowa ważne jest zbudowanie odpowiedniego planu i strategii. Jeśli nie masz pojęcia czym jest pozycjonowanie to koniecznie przeczytaj mój artykuł o podstawach SEO

Jak nauczyć się sprzedawać w Internecie?

Sprzedawać w Internecie można na wiele sposobów. Jedni będą to robić za pomocą własnego sklepu internetowego a inni poprzez np. serwis Allegro. Niezależnie od tego jaką platformę wybierzesz to będziesz zawsze potrzebował wygenerować ruch na strony swoich produktów. Aby wygenerować skuteczny ruch, pomocne będą techniki marketingu internetowego. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak nauczyć się marketingu internetowego, kliknij tutaj.

Jak znaleźć niszę w Internecie?

Aby znaleźć to, czego szukają inni ludzie w Internecie można skorzystać z narzędzi do wyszukiwania słów kluczowych. Dzięki temu dowiemy się jak dużo ludzi szuka danego produktu oraz jak duża jest konkurencja wśród firm, które sprzedają ten produkt. Więcej informacji o researchu słów kluczowych znajdziesz tutaj.

Masz pytania? Skontaktuj się

E-mail: [email protected]
Telefon: 791 416 903

Avatar photo

About Michał Flisiuk

Jestem ekspertem od marketingu internetowego z prawie dekadą doświadczenia w branży, pomagam firmom osiągać sukces online. Moje kampanie są nie tylko skuteczne, ale też oparte na solidnej wiedzy i pasji do marketingu. Z nastawieniem na wyniki, każdy projekt to dla mnie kolejna okazja do wykazania się i dostarczenia wartości moim klientom

Leave a Comment